«Черкасигаз» приєднується до «Нафтогазу»

НАК «Нафтогаз України» розпочав планову інтеграцію АТ «Черкасигаз» до складу ТОВ «Газорозподільні мережі України», що працює під брендом Газмережі. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Мета корпоративних змін – налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни», – зазначають у компанії.

Рестарт роботи підприємства розпочнеться з підготовки критичної інфраструктури регіону до опалювального сезону 2023/2024рр.

У «Газмережі» зазначають, що окрім модернізації технічних процесів, у пріоритеті – дотримання усіх фінансових зобов’язань перед партнерами та вдосконалення клієнтського сервісу.

Нагадаємо, з метою стабілізації енергетичної сфери Уряд доручив Групі Нафтогаз керувати пакетами акцій низки обласних і міських газорозподільних підприємств. Це врегульовано Розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2022р № 429-р «Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *