Філії “Газмереж” з 1 жовтня отримали ліцензії НКРЕКП на розподіл газу ще у шести областях

З 1 жовтня філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”, що входять до Групи Нафтогаз, отримали ліцензії на ведення діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), у шести областях, передає Енергореформа

Як зазначається на сайті групи 1 жовтня, йдеться про представництва у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Сумській та Хмельницькій областях.

“У найскладніший для країни період Група Нафтогаз створила форпост газорозподільної сфери – першого національного оператора “Газмережі”. Наше завдання – розвивати та посилювати стратегічні можливості системи, а не лише “утримувати її на плаву” в умовах ворожих обстрілів”, – наголосив глава Групи Нафтогаз Олексій Чернишов, слова якого наводяться на сайті.

Він також додав, що від цього безпосередньо залежить стійке проходження опалювального сезону 2023/2024 та комфорт мешканців тилових та прифронтових територій.

У релізі наголошується, що зараз компанія “Газмережі” силами 14 філій забезпечує потреби 6,6 млн клієнтів.

Як повідомляла Енергореформа, наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ГБР) суд передав до управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем.

“Нафтогаз України” 2 вересня 2022 р. зареєстрував ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газмережі”), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи.

Кабінет міністрів постановою №1335 від 25 листопада 2022 року передав “Газмережам” в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

Станом на кінець серпня 2023 року під контроль “Нафтогазу” перейшли 13 облгазів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *