Чернишов відзначив послідовну допомогу країн G7 та уряду Норвегії у фінансуванні необхідних обсягів газу взимку

НАК «Нафтогаз України» вдалося закрити потребу в природному газі для проходження поточного опалювального сезону. Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов у інтерв’ю NV.

За його словами до початку жовтня вдалося акумулювати 14,5 млрд куб м природного газу в підземних сховищах, чого було достатньо для роботи за звичними сценаріями. Однак, внаслідок постійних обстрілів росіян виникла потреба в додатковому ресурсі. «Міненерго повідомило, що потрібні додаткові кубометри газу. Через теплу погоду реальна потреба виявилася менше прогнозованої і ми вже її покрили», – зазначив Чернишов.

Для покриття додаткових потреб «Нафтогаз» імпортував природний газ. «Президент Володимир Зеленський особисто звернувся до лідерів країн-партнерів. Зрештою, ми знайшли і газ, і гроші на нього», – повідомив Чернишов.

Так, «Нафтогаз» придбав понад 400 млн куб м газу в норвезької компанії Equinor та майже 130 млн куб м газу у партнерів з Німеччини. Чернишов також відзначив послідовну допомогу країн G7 та уряду Норвегії у фінансуванні необхідних обсягів газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *