D.TRADING почав торгівлю на хорватській біржі CROPEX

Трейдинговий підрозділ енергетичного холдингу ДТЕК – D.TRADING розпочав торгівлю на хорватській енергетичній біржі CROATIAN POWER EXCHANGE Ltd.

Про це повідомив пресцентр компанії в Linkedin.

«D. TRADING розпочала активну торгівлю електроенергією на біржі CROPEX. В основі цього рішення лежить бажання розвивати торгівлю енергетичними продуктами в Європі», – повідомили в ДТЕК.

За стратегією компанії, хорватський енергетичний ринок з його енергетичною біржею CROPEX є одним із ключових ринків у Південно-Східній Європі та є мостом для доступу до Італії та Австрії.

За даними компанії, загалом з початку серпня обсяг торгів на біржі електроенергії CROPEX перевищив 20 тис МВт-год.

Як повідомлялося раніше, D.Trading стала учасником біржі з торгівлі електроенергією у Словаччині – OKTE. Як зазначали в «Д.Трейдінг», обсяг реалізації електроенергії компанією на цьому майданчику склав 75 ГВт- год.

Довідка ExPro, CROPEX була заснована з метою забезпечення центрального місця для організованої, безпечної, анонімної та прозорої торгівлі електроенергією між учасниками ринку, членами біржі.

За даними біржі, у вересні 2022-го року на CROPEX на ринку «на добу наперед» було реалізовано 391887 МВт-год, на внутрішньодобовому ринку – 80510 МВт-год.

Середній індекс базового навантаження за попередній місяць – 392,69 €/MWh, пікового навантаження – 423,26 €/MWh. На РДН брали участь 27 учасників, на ВДР – 19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *