Другий аукціон Асоціації “Газові трейдери України” та УЕБ для ЗСУ

Українська енергетична біржа, Асоціація “Газові трейдери України”, Всеукраїнська Енергетична Асамблея та бізнес спільнота Energy Club оголошують благодійний аукціон, який пройде 24 листопада 2022р. на майданчику біржі. Всі кошти від продажу лотів будуть передані на потреби Збройним Силам України.

Інвестуй в майбутнє!

Українська енергетична біржа (УЕБ), Асоціація “Газові трейдери України”, Всеукраїнська Енергетична Асамблея та бізнес спільнота Energu Club оголошують благодійний аукціон, який пройде 24 листопада 2022р. на майданчику біржі. Всі кошти від продажу лотів будуть передані на потреби Збройним Силам України.

На аукціон запропоновано чотири лоти:

Перший лот – картина (холст 61х61) з авторським підписом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала В.Ф.Залужного та вино Колоніст. Мустанг. Одеське чорне.

Другий лот – колекційна марка «Русскій воєнний корабль, всьо …!» з підписом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного; Монета зі сталі «Маріуполь» та колекційне вино Масандра врожаю 1946 року 50 річна витримка, Мускат Білий. Червоного Каменя – родом з нашого українського Криму, який ми обов’язково повернемо!

Третій лот – колекційна марка «Русскій воєнний корабль, всьо …!» з підписом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного; Монета зі сталі «Маріуполь» та колекційне вино Масандра врожаю 1948 року 50 річна витримка, White Muscat. Vintage.

Четвертий лот – колекційна марка «Русскій воєнний корабль, всьо …!» з підписом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного; Монета зі сталі «Маріуполь» та футболка з підписом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного

Запрошуємо взяти участь в аукціоні та допомогти нашим воїнам! Ця благодійна акція – як об’єднання нашої енергетичної бізнес-спільноти в єдиному бажанні Перемоги незламного українського народу, збереження бізнесів та заради майбутнього наших дітей.

Ми сильні – коли ми разом!

Щодо реєстрації та участі в аукціоні дізнайтесь на спеціальній сторінці, яка розроблена двома мовами https://charity.ueex.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *