МГУ оголосили відбір на посаду генерального директора «Оператора ГТС України»

АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) як єдиний акціонер оголосило відкритий набір на посаду генерального директора ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ), повідомляється на сайті МГУ.

Відбір буде здійснювати компанія з відбору персоналу Odgers Berndtson (ТОВ «Телент Едвайзорс), на електронну адресу якої (aleksey.komlichenko@odgersberndtson.com) кандидати до 12 грудня повинні надіслати документи для участі у відборі, зокрема заяву, завірену копію документа, що посвідчує особу, резюме, мотиваційний лист, згоду на обробку персональних даних та за бажанням рекомендації та інші документи.

З вимогами для претендентів на посаду генерального директора ОГТСУ можна ознайомитися у офіційному повідомлення МГУ щодо відбору за посиланням.

Нагадаємо, наразі виконуючим обов’язки генерального директора ОГТСУ є Павел Станчак, який до того працював заступником генерального директора з розвитку та трансформації ОГТСУ.

Попереднім генеральним директором ОГТСУ був Сергій Макогон, який очолював компанію від її створення у травні 2019р до вересня 2022р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *