Ентоні Маріно – новий голова Наглядової ради «Нафтогазу»

Нещодавно сформована Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» на засіданні 10 лютого обрала голову наглядової ради – Ентоні Маріно. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У компанії зазначають, що Ентоні Маріно є спеціалістом з розвідки та видобування з понад 38-річним досвідом роботи в нафтогазовій сфері.

Маріно має також широкий управлінський досвід. Обіймав посади виконавчого директора, президента та СЕО міжнародної компанії з розвідки та видобутку вуглеводнів з ринковою капіталізацією $4 млрд Vermilion Energy.

Нині Ентоні Маріно також є президентом та CEO енергетичної компанії Tenaz Energy. Впродовж 2002-2020рр працював у наглядових радах та радах директорів 6 компаній та організацій. Є громадянином США та Канади.

«Новообрана наглядова рада Нафтогазу розпочинає свою роботу. Це дуже важливо як для забезпечення прозорості процесів всередині компанії, так і для її публічного сприйняття. Впевнений, що попереду на нас чекає багато плідної роботи», — додав голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *