УТГ розпочинає співпрацю з USAID над модернізацією систем диспетчеризації та автоматизації ПСГ

Колектив АТ «Укртрансгаз» (УТГ) 9 лютого провів зустріч з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) компанією Tetra Tech ES. Зустріч стала початком нового етапу співпраці УТГ з американськими партнерами. Про це повідомляє пресслужба УТГ.

На першій стадії реалізації спільного проєкту планується провести глибинний аналіз існуючих систем. За словами УТГ, зібраний масив даних дозволить розробити детальну стратегію модернізації та розвитку систем диспетчеризації та автоматизації підземних газосховищ України. І відтак, перейти до безпосередньої реалізації цього стратегічного для України проекту.

Кінцева мета даного проекту – модернізувати ключові системи мережі ПСГ України – диспетчеризації та автоматизації – відповідно до кращих світових практик. Таке оновлення підвищить ефективність виробничих процесів на ПСГ та посилить безпеку процесів зберігання, закачування та відбору газу – як для українських споживачів, так і для міжнародних замовників послуг.

«Розробка стратегії розвитку систем диспетчеризації та автоматизації критично важлива для майбутнього розвитку мережі підземних газосховищ України. Її втілення допоможе нам підсилити якість управління системи українських ПСГ, покращить наші бізнес-позиції на міжнародному газовому ринку і, безперечно, посилить безпеку та надійність зберігання газу в Україні. Тому я вдячний нашим партнерам із USAID за інтерес та відкритість до такої співпраці. Ми націлені на максимально якісний результат», – відзначив очільник УТГ Роман Малютін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *