Ф’ючерсні ціни на природний газ досягли €19/MWh

Торгівля на TTF у вівторок розпочалася з позначки €18,27/MWh. Поступово протягом дня спостерігалася тенденція до зростання ф’ючерсних цін – до €19/MWh наприкінці торгів. 

Ф’ючерсні ціни на природний газ ресурсу травня на нідерландському хабі TTF в останні години торгів 30 березня досягли €19/MWh. Варто зазначити, що 30 березня – останній день торгівлі ресурсом травня як Front Month.

Торгівля на TTF у вівторок розпочалася з позначки €18,27/MWh. Поступово протягом дня спостерігалася тенденція до зростання ф’ючерсних цін – до €19/MWh наприкінці торгів. Це найвище значення з початку лютого. У порівнянні з попереднім днем ф’ючерсні ціни зросли на 3%.

З початком сезону закачування газу в ПСГ у Європі на ринку спостерігається незначний дефіцит газу. Крім того, затримка суден з LNG також вплинула на ріст цін. Нагадаємо, що 3 з 10 танкерів із LNG в Суецькому каналі прямують у європейському напрямку. Відключення одного з ядерних реакторів у Франції сприяла зростанню попиту на природний газ для виробництва електроенергії. Також зростання цін відбувається на фоні погіршення епідеміологічної ситуації та падіння курсу €.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *