ФДМУ готує до продажу нафтову компанію «Альянс-Україна» – актив оцінюють у 450 мільйонів

Фонд державного майна завершив процес реєстрації права власності держави на ТОВ «Нафтова компанія «Альянс-Україна». Компанія готується до продажу.

Про це повідомив у Телеграмі голова ФДМУ Віталій Коваль, передає Укрінформ.

«Фонд державного майна завершив процес реєстрації права власності держави на 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Нафтова компанія «Альянс-Україна». Наступний етап – підготувати нафтотрейдера, активи якого оцінюються у понад 450 млн грн, до продажу», – йдеться в повідомленні.
Коваль нагадав, що націоналізовану компанію передали Фонду держмайна після відповідного рішення ВАКС, ухваленого в квітні 2024 року.

Також цим рішенням ФДМУ отримав 49% у ТОВ «Альянс Холдинг», 51% якої володіє компанія Shell. Команда Фонду наразі очищує націоналізовану частку та реєструє право власності за державою.

За інформацією Коваля, наразі в управлінні Фодну перебувають 788 активів, що належали 49 групам та особам, які нині перебувають під санкціями. Фонд активно працює над їх реалізацією.
Кошти, отримані від продажу такого майна, спрямовуються до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, з якого фінансуються проєкти відновлення України.
Як повідомлялося, Фонд державного майна продав 100% акцій санкційного підприємства ПрАТ «ПентоПак» за 103 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *