«Газпром» забронював 15 млн куб м додаткових потужностей для транзиту через Україну у червні

«Газпром» на аукціоні із розподілу місячних потужностей на червень придбав 15 млн куб м на день у точці «Суджа» на кордоні з Росією. Про це стало відомо з результатів аукціону на платформі RBP.

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) пропонував до продажу 15 млн куб м на день додаткових потужностей на гарантованій основі, переривчасті потужності на червень поки не пропонувалися. Таким чином, «Газпром», як і у травні викупив усі запропоновані потужності. У порівнянні з березнем та квітнем обсяги заброньованих потужностей зросли на 0,8 млн куб м.

Таким чином, разом із потужностями за діючим контрактом (109,6 млн куб м на добу) у червні максимальний добовий обсяг транзиту російського газу через Україну становитиме 124,6 млн куб м. Без урахування можливих додаткових бронювань у добовому форматі.

Майже весь газ «Газпром» планує качати до Європи у словацькому напрямку через «Ужгород/Вельке Капушани». Так, на червень компанія додатково забронювала у цій точці 14,9 млн куб м на день потужностей, як і у травні.

Нагадаємо, ОГТСУ у додатково пропонував 63 млн куб м переривчастих потужностей для транзиту через Україну у травні. Проте, «Газпром» не бронював переривчасті потужності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *