ГПК «Нафтогаз України» у 2020р отримала 115 млн грн збитку

ТОВ «ГПК «Нафтогаз України» за підсумками 2020р отримала 115 млн грн збитку. Про це стало відомо з фінансової звітності компанії, опублікованої на державному порталі відкритих даних. У порівнянні з попереднім роком збиток компанії зріс у 6 разів – з 19 млн грн у 2019р до 115 млн грн у 2020р.

Загалом, чистий дохід від реалізації товарів компанії (природного газу) за 2020р склав 2,896 млрд грн.

Нагадаємо, ГПК «Нафтогаз України» входить до складу НАК «Нафтогаз України» та займається поставками газу для побутових споживачів (населення), а також працює з малими непобутовими споживачами. Директор компанії Максим Рабінович.

З відкриттям ринку газу для населення у серпні 2020р компанія активно залучала нових клієнтів. Загалом, компанія обслуговує близько 900 тис побутових клієнтів, а також на умовах ПОНу приблизно 800 тис (станом на кінець березня).

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) планує провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГПК «Нафтогаз України». Відповідну постанову комісія планує прийняти на засіданні 2 червня. Підставами для проведення перевірки стали звернення споживачів та інших постачальників газу (зокрема облгаз збутів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *