Ян Чадам очолив наглядову раду «Магістральних газопроводів України»

Ян Чадам став новим головою наглядової ради АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ), яке володіє ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ). Про це свідчить повідомлення компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно повідомлення, на засіданні наглядової ради МГУ 21 березня 2023р Чадама Яна обрано головою наглядової ради компанії. Ян Чадам з 2018р був незалежним членом наглядової ради.

На місці голови наглядової ради МГУ Чадам замінив Уберт Беттонвіль, яка склала свої повноваження 20 березня. Беттонвіль заявляла, що «деякі члени наглядової ради довели, що вони не будуть і не можуть застосовувати стандарти ЄС та принципи корпоративного управління».

Крім того, наглядова рада 7 березня припинила повноваження в.о. генерального директора МГУ Олександра Лісніченка, тимчасово поклавши виконання обов’язків на Дениса Фудашкіна, який з грудня 2020р обіймає посаду директора з економіки та фінансів компанії.

Згідно меморандуму з МВФ, Україна зобов’язується до кінця липня 2023р провести корпоративну реформу ОГТСУ, передавши акції компанії напряму до Міністерства енергетики, вилучивши МГУ з цього ланцюга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *