ЄС призначив платформу Prisma для спільних закупівель природного газу

Європейський союз призначив платформу Prisma для розрахунку сукупного попиту країн на природний газ, оскільки ЄС просуває план щодо спільних закупівель газу серед європейських країн. Про це повідомляє Reuters.

Європейська комісія минулого тижня підписала контракт з Prisma, яка є найбільшою у Європі платформою бронювання потужностей для транспортування природного газу. Prisma буде відповідати за визначення потреб країн у імпорті газу та пошук пропозицій від постачальників, що відповідають цим потребам.

Єврокомісія хоче, щоб країни розпочали спільні закупівлі газу вже влітку, а до цього часу опублікували обсяги газу, які вони хочуть придбати, щоб залучити пропозиції від постачальників.

Країни ЄС мають забезпечити участь своїх компаній у формуванні попиту в обсягах, еквівалентних 15% газу, необхідного для заповнення сховищ цієї країни на 90% потужностей.

За словами Reuters, деякі великі енергетичні компанії висловили небажання приєднуватися до спільних закупівель газу, оскільки вони вже ведуть перемовини щодо нових контрактів і сумніваються, що схема ЄС призведе до нижчих цін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *