«Укрнафта» активізується на ринку постачання газу промисловим споживачам

ПАТ «Укрнафта» активізує діяльність на ринку постачання природного газу для кінцевих промислових споживачів за двосторонніми контрактами. Про це повідомляє директор «Укрнафти» Сергій Корецький.

За його словами, будь-яка юридична особа, яка хоче отримати місячний обсяг природного газу від 10 тис куб м за ринковою ціною, може звернутися до менеджерів компанії, щоб укласти довгостроковий або короткостроковий контракт. Покупець отримує газ, який уже знаходиться в українських підземних сховищах газу.

Корецький зазначає, що компанія також готова надавати комплексні послуги з постачання енергоносіїв. «Якщо вашому підприємству одночасно необхідні різні види вуглеводнів, наприклад, природний газ та пальне, фахівці допоможуть підібрати відповідну пакетну пропозицію за конкурентними цінами», – повідомив Корецький.

Більше інформації можна отримати, спрямувавши запит на електронну адресу: trading@ukrnafta.com.

Як повідомлялось, «Укрнафта» наприкінці листопада повернулася на «Українську енергетичну біржу» з продажем природного газу після перерви у три роки. За підрахунками ExPro, з того часу компанія реалізувала більше 66 млн куб м природного газу через біржу.

Нагадаємо, НКЦПФР на засіданні 6 листопада прийняла рішення про забезпечення примусового відчуження у власність держави акцій ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта» на рахунок Міноборони. Пізніше новим керівником «Укрнафти» та «Укртатнафти» було призначено Сергія Корецького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *