Кабмін призначив Юрія Вітренка новим головою правління НАК «Нафтогаз України»

Кабінет Міністрів України 28 квітня провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляється на сайті Кабміну.

За результатами засідання, роботу «Нафтогазу» було визначено як незадовільну, зокрема у зв’язку із чистим консолідованим збитком у 19 млрд грн, в той час як у затвердженому Кабміні планом передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Внаслідок цього повноваження членів Наглядової ради, а також голови правління Андрія Коболєва було припинено з 28 квітня 2021р.

Крім того, Кабмін прийняв рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021р Юрія Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України».

«Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України». Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні», – йдеться у повідомленні Кабміну.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *