МГУ вживатиме необхідні кроки для нарощування обсягів торгів газом ОГТСУ на біржі

Наглядова рада АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) напрацьовує заходи зі збільшення участі ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) для купівлі-продажу газу на балансування газотранспортної системи. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для створення передумов виходу ОГТСУ на біржу та координації дій ОГТСУ і УЕБ проведено низку зустрічей, напрацьовано і погоджено відповідні документи, повідомляє компанія.

З 19 січня нинішнього року ОГТСУ брав участь в біржових торгах протягом п’яти днів. За результатами торгів придбано понад 3,3 млн куб м газу. «Вказані обсяги порівняно невеликі, але значно вищі за обсяги попередніх виходів ОГТСУ на біржу», – зазначають у компанії.

Окрім того, Наглядова рада доручила ОГТСУ оперативно підготувати пропозиції до плану дій Товариства на період опалювального сезону 2021-2022рр для забезпечення ліквідності Оператора та можливості здійснення балансування ГТС.

Зі свого боку Наглядова рада МГУ і надалі вживатиме необхідні кроки для нарощування обсягів торгів ОГТСУ на біржі й закликає учасників ринку природного газу активніше долучатися до біржових торгів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *