«Нафтогаз» більше не збитковий – Чернишов

«Нафтогаз» у 2023р вийшов із дефолту, запустив внутрішній ринок газу та забезпечив стабільне газопостачання для 12,3 млн споживачів. Про підсумки року для компанії розповів голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов, передає Kosatka Media.

«2023 починався для Групи Нафтогаз як рік викликів. Час поговорити про те, як ми його закінчуємо. Перше і головне – ми зуміли відновити довіру. Довіру споживачів – як до стабільної та прозорої компанії. Довіру уряду – як до підприємства, яке здатне долати перешкоди та максимізувати ефективність в найтяжчі часи. Довіру міжнародних партнерів – як до рівноправного учасника ринку, який здатен виконати всі взяті зобов’язання. Довіру міст та громад – як надійний партнер», – зазначив Чернишов.

Він нагадав, що триває другий опалювальний сезон без жодної копійки з держбюджету і виключно з українським газом. Крім збільшення власного видобутку газу та запуску найбільшої кількості нових свердловин за останні 20 років, «Нафтогаз» придбав протягом року 962 млн куб м газу приватного видобутку на «Українській енергетичній біржі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *