«Нафтогаз» домовився про імпорт 450 млн куб м природного газу

НАК «Нафтогаз України» домовилася про додаткове постачання 450 млн куб м природного газу для сталого проходження опалювального сезону, повідомляє пресслужба компанії.

Близько 350 млн куб м надійде від норвезької державної компанії Equinor та ще 100 млн куб м – від інших європейських продавців газу, авторизованих Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

«Маємо новини на фронті енергетичної дипломатії. Радий повідомити, що ми домовилися про поставку майже півмільярда кубів газу», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Разом з тим, у «Нафтогазі» додають, що для підтримки електрогенерації, що потерпає від постійних ворожих атак з боку росії, Україна цьогоріч потребує ще трохи менше 2 млрд куб м газу.

«Я дуже радий, що ми зможемо допомогти із забезпеченням України природним газом протягом зими в цій надзвичайній ситуації», — додав старший віце-президент з питань газу та електроенергії в Equinor Хельге Хаугане.

«Нафтогаз» з січня має намір розпочати імпорт природного газу з Європи, перший плановий обсяг – понад 7 млн куб м з Угорщини, продавець – RWE Supply&Trading.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *