«Нафтогаз» і «ЙЕ Енергія» підписали договір поставки природного газу за ринковими цінами

НАК «Нафтогаз України» і ТОВ «ЙЕ Енергія» підписали договір щодо купівлі природного газу за ринковою ціною.  «ЙЕ Енергія» є оптовим постачальником в тому числі і для низки регіональних газзбутів, що працюють під брендом «Твій газзбут».

Підписання такого договору дозволить забезпечити постачальників ресурсом для річних контрактів на поставку природного газу для населення та комерційних споживачів. Також це дасть змогу постачальникам гарантувати стабільні поставки газу протягом року.

Інформацію про ціну природного газу за укладеним контрактом не оприлюднено. «Нафтогаз» зазначає, що компанія готова надати можливість купувати газ постачальникам, які працюють на роздрібному ринку для населення на рівних умовах.

Річний тариф, який впроваджуватимуть для захисту споживачів, буде надаватися за замовчуванням усіма газопостачальними компаніями з 1 травня, як це передбачено проектом рішення НКРЕКП. При цьому кожен споживач зможе змінювати річний тарифний план впродовж року на щомісячний, а також обрати послуги будь-якого іншого постачальника газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *