«Нафтогаз» поставить 200 млн куб м природного газу для «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ТОВ «ГПК «Нафтогаз Трейдинг», що є частиною Групи Нафтогаз, 28 квітня 2023р уклало угоду на постачання природного газу з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Обсяг поставок згідно укладеного договору – 200 млн куб м, що за словами «Нафтогазу» покриває більше половини річної потреби «АрселорМіттал» у природному газі. Вартість газу, по якій «Нафтогаз» постачатиме газ підприємству наразі невідома.

«Ця угода — це дуже важливий крок для Групи Нафтогаз. Передусім ми таким чином підтримуємо українську промисловість, адже гарантоване постачання газу сьогодні — важливий фактор для забезпечення сталості виробництва. З іншого боку, це можливість для нас збільшити свою присутність у промисловому сегменті ринку та остаточно закріпити статус найнадійнішого постачальника природного газу в Україні», — зазначив очільник «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

У «Нафтогазі» зазначили, що надійне постачання дасть можливість «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшити рівень виробництва, що скоротилося внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Два важкоатлети української економіки – Група Нафтогаз та найбільше в країні гірничо-металургійне підприємство – ухвалили рішення про стратегічну колаборацію, яка є однією з ключових передумов безперебійного виробництва. «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах. Наявність стабільного запасу посилює наші шанси цього року поступово наростити виробництво та ввести в роботу промислові агрегати після вимушеної паузи з початку повномасштабної війни. Партнерство з «Нафтогаз Трейдинг» зміцнить і наш бізнес, і нашу державу, — сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Нагадаємо, 1 травня «Нафтогаз» придбав на «Українській енергетичній біржі» 12,2 млн куб м ресурсу травня за середньозваженою ціною 10 795 грн/тис куб м (без ПДВ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *