Ігоря Чудика обрано ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Новим ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) став Ігор Чудик, повідомляється на Facebook-сторінці університету.

«Ми довіряємо Вам визначення нашого подальшого курсу і долю нашої викладацько-студентської сім’ї. Місія очільника великого колективу в надзвичайно складному періоді воєнного часу – дуже відповідальна. Але ми точно знаємо, що можемо покладатися на Вас і запевняємо, що теж не підведемо в роботі! Цінуємо Ваш досвід і впевнені у Ваших високих людських якостях та зичимо успіху на новій життєвій стезі», – зазначили в університеті.

Нагадаємо, 2 травня проходив другий тур вибору ректора ІФНТУНГ. За посаду змагалися професор Ігор Чудик та доцент Сергій Куровець, які у першому турі набрали 41,34% і 21,88% голосів відповідно.

За результатами другого туру виборів, Ігор Чудик отримав 561 голос (59,24%), Сергій Куровець – 361 (38,12%). Про це повідомляє видання «Галка» з посиланням на ІФНТУНГ. Таким чином, з перевагою у 200 голосів переміг Ігор Чудик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *