“Нафтогаз” провела підсумки торгів на “УЕБ” в листопаді, закупивши 139,5 млн куб. м газу у приватних видобувників

Група “Нафтогаз” провела підсумки власних торгів на “УЕБ” в листопаді, повідомивши про купівлю 139,5 млн куб. м газу у приватних видобувників. У компанії вважають, що такі операції сприяють збалансуванню попиту і пропозиції на українському ринку та дозволяють забезпечити приватні компанії ліквідністю для здійснення необхідних інвестицій у видобуток.

На “Українській енергетичній біржі” протягом торгових сесій 4-8 грудня заявки на купівлю-продаж природного газу подавали 7 компаній (2 покупця та 5 продавців). У звітному періоді на “УЕБ” було подано заявок на купівлю-продаж газу обсягом 76,2 млн куб. м (-16,7% в порівнянні з попереднім тижнем) сукупною стартовою вартістю 0,99 млрд грн (-16,9%). Середньозважена стартова ціна всіх заявок – 12,95 грн за куб. м (без ПДВ), що на 0,3% менше показника попереднього тижня.

У звітному тижні газ закупити вдалося лише ТОВ “ГПК Нафтогаз Трейдинг” обсягом 23,8 млн куб. м (-3% у порівнянні з минулим тижнем). Середньозважена ціна газу 12,78 грн за тис куб. м (без ПДВ), весь ресурс був куплений на умовах передачі в ПСГ в грудні 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *