«Нафтогаз» придбав понад 1 млрд куб м газу українського видобутку на УЕБ

Підприємства Групи Нафтогаз з квітня минулого року придбали на «Українській енергетичній біржі» понад 1,007 млрд куб м природного газу українського видобутку. Про це свідчать розрахунки ExPro на основі даних торгів на УЕБ.

Зокрема, 13 лютого ТОВ «ГПК «Нафтогаз Трейдинг» придбало на УЕБ 15 млн куб м газу в ПСГ за середньозваженою ціною 11 803 грн/тис куб м (без ПДВ). Це найбільші одноденні обсяги купівлі газу «Нафтогазу» на біржі з 13 грудня.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2023р НАК «Нафтогаз України» вийшла на біржу з купівлею природного газу українського видобутку для створення запасів на зиму, а також підтримки приватних видобувних компаній, які зіштовхувалися з труднощами реалізації природного газу на внутрішньому ринку в умовах скороченого попиту та заборони на експорт газу. В період з квітня по липень НАК «Нафтогаз України» придбала 718,1 млн куб м природного газу.

Наприкінці листопада на заміну НАК «Нафтогаз України» на біржу з купівлею природного газу вийшло ТОВ «ГПК «Нафтогаз Трейдинг», яке з 20 листопада по 13 лютого придбало на біржі 289,6 млн куб м природного газу українського видобутку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *