«Нафтогаз» створив окремий дивізіон «Роздрібна торгівля»

НАК «Нафтогаз України» створив новий дивізіон у своїй структурі – «Роздрібна торгівля», який буде відповідати за роздрібне постачання газу побутовим споживачам. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Директором нового дивізіону «Роздрібна торгівля» став Максим Рабінович, директор ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Директором дивізіону «Трейдинг» призначено Віллема Коппульса, очільника ТОВ «Газопостачальної компанії «Нафтогаз Трейдинг». До цього Коппульс був директором об’єднаного дивізіону «Комерція».

На сьогодні в межах «Нафтогазу» створено бізнес-дивізіони «Розвідка та видобування», «Нафта», «Роздрібна торгівля», «Трейдинг», «Нова енергія», «Теплоенергетика», «Зберігання природного газу». Крім основних бізнес-дивізіонів, окремо створено дивізіон «Технічне забезпечення», який централізовано відповідає за капітальні проекти, науково-дослідницьку діяльність та управління ланцюгами постачання.

«Рівно півроку тому почав працювати вільний ринок газу для населення, завдяки чому українці отримали можливість вільно обирати постачальника. У нас постійно зростає кількість клієнтів. Якщо в перші місяці роботи ринку щодня ми отримували по 200-300 заяв на приєднання, то наразі середня динаміка подачі заявок становить 10-12 тис за добу. Сьогодні розвиток роздрібної торгівлі газом є для нас пріоритетом і ми бачимо необхідність у створенні окремого дивізіону «Роздрібна торгівля», щоб якісно працювати над цим напрямком надалі», — пояснив Отто Ватерландер, головний виконавчий директор Групи Нафтогаз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *