«Нафтогаз» уклав перші угоди з газзбутами на поставку газу в лютому на спецумовах

ТОВ «ГПК «Нафтогаз Трейдинг» (дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», що займається постачанням газу для промислових споживачів») 28 січня уклало перші угоди зі збутовими компаніями на поставку газу в лютому на спеціальних умовах для подальшого постачання населенню в період карантину.

ТОВ «ГПК «Нафтогаз Трейдинг» (дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», що займається постачанням газу для промислових споживачів») 28 січня уклало перші угоди зі збутовими компаніями на поставку газу в лютому на спеціальних умовах для подальшого постачання населенню в період карантину. Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

За словами компанії, комерційна пропозиція підготовлена у зв’язку з прийняттям постанови Кабміну №25 від 18 січня 2021р про введення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн/куб м. Документ направлено всім зацікавленим постачальникам газу для потреб населення.

Як повідомили ExPro джерела на ринку, «Нафтогаз» продає газ газзбутам по 6 800 грн/тис куб м, тобто гранична ціна 6 990 грн/тис куб м, встановлена Урядом, мінус маржа у 2,5%.

«Ми підготували цей продукт дуже швидко, аби підтримати постачальників та надати їм можливість залишитися конкурентними на ринку», – наголосив генеральний директор «Нафтогаз Трейдинг» Віллем Коппульс.

Умови оплати передбачають наявність рахунків із договірним списанням для гарантій цільового використання коштів, що надійшли від побутових споживачів в якості оплати газу, і часткову передоплату.

«Нафтогаз» також зазначає, що компанія звірить фактичне споживання газу населенням з об’єктивними даними обліку та місцями розташування. Непідтверджені обсяги покупець зобов’язаний оплачувати за цінами, розрахованими за формулою з прив’язкою до котирувань на європейських газових хабах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *