«Нафтогаз Трейдинг» продовжує укладати договори постачання газу з виробниками тепла

Станом на 8 вересня до ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» для укладання договору на постачання природного газу впродовж опалювального сезону 2023-2024рр вже звернулися 577 виробників тепла. Про це повідомляє пресслужба компанії.

З усіх отриманих звернень опрацьовано й укладено договори зі 77 теплокомуненерго (ТКЕ) та 137 ОСББ. При цьому 65 пакетів поданих документів було повернуто на доопрацювання із зауваженнями.

«Нафтогаз Трейдинг», на який Кабінет Міністрів поклав спеціальні обовʼязки з постачання природного газу, наразі проводить інтенсивну роботу з підписання договорів. Його очільник Сергій Бєляєв каже, що процес триває активно, з регіонами працюють консультанти, які готові надати всю інформацію щодо механізму підписання угод.

«З переважною кількістю найбільш енергоємних підприємств договори про постачання газу вже укладено. Однак, з іншими робота триває. Ми також закликаємо ті теплокомуненерго, які досі не надіслали документи для оформлення договору, — зробити це якомога швидше», — закликав Сергій Бєляєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *