«Нафтогаз» відкриває перші заправки під брендом U.GО на місці арештованих АЗК Glusco

НАК «Нафтогаз України» розпочинає пілотний запуск автозаправних комплексів (АЗК) арештованої мережі Glusco під власною торговою маркою U.GO у Києві та Київській області. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За словами компанії, перша черга з 30 АЗК почне працювати у Києві та області вже у вересні, решта – за результатами узгодження усіх необхідних юридичних процедур з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Нагадаємо, що в травні 2022р Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про передачу арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ «Глуско Україна» та ТОВ «Глуско Ритейл» в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» з метою запобігання ризику виникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері, а саме дефіциту бензину та дизельного палива. Загалом у розпорядження «Нафтогазу» передано 172 об’єкти.

«Компанія зосередилась на максимально швидкому задоволенні потреб ринку. Тож ми свідомо вирішили розпочати роботу ще до повного завершення зміни фірмового стилю АЗК. Окрім того, такий крок дозволить якомога швидше відновити роботу арештованих активів, працевлаштувати людей та сплачувати податки й збори до бюджету України», – зазначив директор ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» Володимир Бичков.

Перші АЗК під брендом U.GO розпочали роботу у 2017р в Харкові та області. Торговельна марка U.GO належить АТ «Укргазвидобування». З 2022р права на її використання має також ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», в планах якого – розширення мережі в інших регіонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *