«Нафтогаз» вийшов на ТБ «УЕБ» з новими умовами оплати газу

Така ініціатива з’явилася у зв’язку із запитами трейдерів, що мають труднощі з наявністю вільних коштів. Варто зазначити, що необхідною умовою укладання договору з відстрочкою є надання банківської гарантії зі 100% покриттям вартості договору.

ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» 16 лютого вийшов на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) з новим продуктом, який передбачає оплату газу з відстрочкою до 45 днів. Про це стало відомо з біржових торгів.

За словами «Нафтогазу», така ініціатива з’явилася у зв’язку із запитами трейдерів, що мають труднощі з наявністю вільних коштів. Варто зазначити, що необхідною умовою укладання договору з відстрочкою є надання банківської гарантії зі 100% покриттям вартості договору.

«Ми уважно ставимось до запитів учасників ринку і стараємося йти їм назустріч. В кінці минулого року багато компаній зазнавали труднощів з ліквідністю, тому з листопада 2020р ми почали пропонувати продукт з післяплатою у 10 днів. Фінансова ситуація на ринку не покращилася, а через холоди потреба в газі тільки зросла. Сподіваємося, що наша пропозиція допоможе багатьом пережити цей складний період і виконати свої зобов’язання з постачання газу », – сказав директор дивізіону «Нафтогаз Трейдинг» Віллем Коппульс.

Він також додав, що український ринок газу з кожним днем все більше прагне до європейських стандартів.

Нагадаємо, з вересня 2020р на УЕБ з’явилася можливість торгувати короткостроковими продуктами на ринку газу цілодобово.

Дивізіон «Нафтогаз Трейдинг» протягом 2020р продав на УЕБ понад 1 млрд куб м газу, а з початку 2021р – близько 0,5 млрд куб м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *