НКРЕКП та ТБ “УЕБ” підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

Сторони домовилися об’єднати зусилля з питань щодо сприяння ефективному розвитку та прозорості ринків електричної енергії та природного газу в інтересах учасників ринку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) 18 лютого підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Сторони домовилися об’єднати зусилля з питань щодо сприяння ефективному розвитку та прозорості ринків електричної енергії та природного газу в інтересах учасників ринку щодо побудови цілісного та прозорого енергетичного ринку в Україні.

«Біржова торгівля сьогодні є важливою частиною енергетичного ринку країни. Одним о основних завдань Регулятора, відповідно до Закону є не лише регулювання, а й забезпечення ефективного функціонування та сприяння розвитку ринків. Регулятор вітає прагнення та допомогу УЕБ у створенні прозорих та конкурентних енергетичних ринків», – зазначив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

«Тісна і плідна взаємодія енергетичної біржі та енергетичного регуляторе є обов’язковою практикою розвинених європейських країн, що є каталізатором розвитку та реформ на ринку. Це вже другий Меморандум, що УЕБ підписує з Регулятором і ми раді можливості консолідації наших зусиль з метою імплементації європейських стандартів на український енергетичний ринок», – прокоментував голова Біржового комітету УЕБ Олексій Дубовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *