Група ЕРУ створила окрему компанію для постачання газу населенню – «ЕРУ Людям»

НКРЕКП на засіданні 17 лютого видала компанії «ЕРУ Людям» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

Група компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) наприкінці грудня 2020р створила окрему компанію для поставок природного газу побутовим споживачам – ТОВ «ЕРУ Людям». Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook. Директор компанії – Андрій Дорохов, кінцеві бенефіціари – Дейл Перрі (51%) та Ярослав Мудрий (49%).

«ЕРУ продовжує реалізовувати довгострокову стратегію, частиною якої є активна участь в розвитку ринку постачання природного газу для населення України», – йдеться у повідомленні компанії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 17 лютого видала компанії «ЕРУ Людям» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

«Після відкриття ринку постачання газу для населення стало очевидним, що є нагальна потреба у забезпеченні справедливих цін для українських споживачів, а це можливо тільки за наявності реальної конкуренції. Як лідери ринку ми готові запропоновувати свій досвід, конкурентну ціну на газ та високий рівень сервісу у домівки українським людям» – відмітив керуючий партнер Групи компаній ЕРУ Ярослав Мудрий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *