НКРЕКП затвердила Плани розвитку ОГТСУ та «Укртрансгазу» до 2032р

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 9 червня 2023р прийняла постанови Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на 2023 – 2032рр ТОВ «Оператор ГТС України», а також Про затвердження Плану розвитку газосховищ 2023 – 2032рр АТ «Укртрансгаз».

Загальний обсяг фінансування Плану розвитку газотранспортної системи складає 43,7 млрд грн. Основними напрямками плану розвитку ГТС на перший рік десятирічного плану розвитку є фінансування на: реконструкцію газопроводів; будівництво автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення, а також реконструкцію підстанцій на компресорних станціях; реконструкцію газорозподільних; виготовлення проєктно-вишукувальних робіт будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури газотранспортної системи; модернізацію та закупівлю транспортних засобів, спеціальних машин та механізмів; придбання приладів діагностики і обстеження та інших приладів; впровадження та розвиток інформаційних технологій; придбання обладнання для виробництва.

Загальний обсяг фінансування Плану розвитку газосховищ складає 13,9 млрд грн. Основними напрямками плану розвитку газосховищ на перший рік десятирічного плану розвитку є фінансування на: підземні сховища газу; експлуатацію газосховищ; модернізацію та закупівлю транспортних засобів, спеціальних машин та механізмів; придбання приладів діагностики і обстеження та інших приладів; впровадження та розвиток інформаційних технологій.

За словами НКРЕКП, результатом впровадження Планів розвитку газотранспортної системи та газосховищ на 2023 ‒ 2032рр повинно бути забезпечення надійної та безаварійної роботи відповідно газотранспортної системи та газосховищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *