ОГТСУ планує у 2024 році реконструктуювати компресорну станцію на Київщині

ТОВ “Оператор ГТС України” запрошує підрядників до участі в обговоренні проєктів капітальних інвестицій у 2024 році.

Одним із пріоритетних проєктів для ОГТСУ у 2024 році є відновлення робіт з реконструкції компресорної станції на Київщині, яка відіграє ключову роль у ланці безпечного транспортування газу українського видобутку внутрішнім споживачам, зокрема, промисловості та мешканцям нашої столиці, повідомляється на сайті компанії.

“У 2022 році продовженню ходу робіт завадила війна. Наразі товариство проводить коригування проектно-кошторисної документації і вже на початку наступного року вийде з пропозиціями щодо закупівлі послуг на виконання робіт по завершенню реконструкції компресорної станції”, – йдеться у повідомленні.

В “ОГСТУ” зазначили, що модернізація обладнання та устаткування дозволить значно покращити економічні показники транспортування газу, забезпечити безпечну та надійну роботу газоперекачувальних агрегатів компресорної станції і газотранспортної системи України у цілому.

Оператор запрошує потенційних підрядників на ознайомчі зустрічі для висвітлення загальних особливостей проєкту та підготовки до проведення прозорих та об’єктивних процедур закупівель.

Уповноважені представники компанії готові надати всю необхідну інформацію для якісної підготовки до участі у тендерній закупівлі кожному претендену.

“Наша мета, щоб якомога більше українських підприємств долучалися до участі в тендерах і конкурували на рівних умовах. Ми публічно декларуємо прозорість і неупередженість при виборі підрядників”, – підкреслив директор з забезпечення виробництва “Оператора ГТС України” Олександр Тимофєєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *