ОГТСУ планує придбати 50 млн куб м природного газу на УЕБ у вересні

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) заявило про наміри придбати 50 млн куб м природного газу на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ) у вересні. Таким чином, підприємство планує закрити річну потребу в природному газі.

У компанії зазначають, що європейські котирування на природний газ почали знижуватися під впливом заповнення сховищ і очікування додаткових об’ємів надходжень. Найближчими днями фахівці ОГТСУ прогнозують «ціновий коридор» в €24–27/MWh і сподіваються на синхронність тренду на ринку України. В ОГТСУ розраховують на рівень цін, який був в серпні цього року.

«Відкритість і прогнозованість наших закупівель природного газу направлена на залучення якомога більшого кола видобувних підприємств до активності на Українській енергетичній біржі. Анонсуючи нашу потребу в закупівлі 50 млн куб м ми сподіваємося оперативно і на взаємовигідних умовах з видобувниками придбати необхідну кількість природного газу», — підкреслив комерційний директор ОГТСУ Вадим Рибачук.

ОГТСУ вийшов на аукціони «Української енергетичної біржі» з купівлею природного газу в травні 2023р, слідом за «Нафтогазом» купуючи ресурс українського видобутку. Всього підприємство придбало на УЕБ 197,4 млн куб м природного газу. Причому, основний обсяг газу – 115 млн куб м – ОГТСУ придбав 17 серпня. За інформацією ExPro, продавцем значного обсягу газу тоді виступила «Укрнафта».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *