ОГТСУ сплатив до держбюджету 5,4 млрд грн дивідендів

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) перерахував до державного бюджету 5,4 мільярда гривень авансового платежу з дивідендів за підсумками роботи у 2023р, повідомляє пресслужба компанії.

В ОГТСУ зазначають, що це перша частина суми. Загалом за результатами 2023р ОГТСУ сплатить до державного бюджету найбільшу суму за всю історію компанії, починаючи з моменту створення у 2019р. За словами генерального директора ОГТСУ Дмитра Липпи, другу частину дивідендів за 2023р буде сплачено у терміни, встановлені чинним законодавством України.

«Ми усвідомлюємо критичну важливість ефективної роботи Оператора газотранспортної системи як стратегічно важливого підприємства для України. Зокрема як великого платника податків і дивідендів, що вкрай потрібно в надважкий для України час», – наголосив очільник ОГТСУ Дмитро Липпа.

В ОГТСУ нагадують, що у 2023р підприємство на 33 % скоротило використання паливного газу та на 59 % – технологічні витрати, що дало змогу додатково заощадити понад 3 млрд грн.

Окрім авансового платежу з виплати дивідендів, за результатами минулого року ОГТСУ сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків. З них ПДВ склав 5,3 млрд грн, податок на прибуток – 3,6 млрд грн, інші податки і збори (в тому числі ЄСВ та ПДФО) – 1,7 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *