USAID розробляє ТЕО встановлення запобіжних клапанів на одному з ПСГ

Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає розробку детального техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) встановлення підземних запобіжних клапанів (ПЗК) на високодебітних свердловинах одного з підземних сховищ газу (ПСГ) з потенційною подальшою закупівлею та встановленням ПЗК на ПСГ. Про це повідомляє пресслужба USAID ПЕБ.

Згідно з висновками відповідного попереднього техніко-економічного обґрунтування, виконання якого також було підтримане USAID ПЕБ, можна буде досягти значної економічної ефективності, яка перевищує витрати на встановлення та обслуговування, а також підвищити безпеку персоналу та самого об’єкту.

В USAID ПЕБ повідомляють, що за допомогою цієї діяльності прагнуть оцінити можливість зміцнення енергетичної безпеки, гарантування надійних обсягів природного газу та підвищення екологічної безпеки діяльності зі зберігання газу.

«Українські ПСГ допомагають забезпечити надійне транзитне постачання газу до європейських країн, що сприяє мінімізації сезонних коливань у споживанні газу Україною та Європою, а також створенню довгострокових та оперативних резервів природного газу», – зазначають в USAID.

Як повідомлялося, українські ПСГ пройдуть ще один стрес-тест для підтвердження надійності роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *