ОГТСУ та «Укртрансгаз» проведуть shippers-meeting у Відні

ТОВ «Оператор ГТС України» спільно з АТ «Укртрансгаз» за сприяння Секретаріату Енергетичного Співтовариства і Міністерства енергетики України 25 березня 2024р проведуть shippers-meeting у Відні, Австрія. Про це повідомляє пресслужба ОГТСУ.

Shippers-meeting – спільний щорічний партнерський захід операторів ГТС і ПСГ України для замовників послуг транспортування та зберігання газу в українських ПСГ.

«Оператор ГТС України» та «Укртрансгаз» планують розповісти клієнтам про результати сезону закачування та відбору 2023-2024рр, плани на сезон 2024-2025рр та проходження цьогорічного стрес-тесту газової інфраструктури України. У заході також візьмуть участь представники польського оператора ГТС Gaz-System та European Federation of Energy Traders (EFET).

«Цього року ми проводимо новий стрес-тест, ключова відмінність якого від минулорічного — збільшення об’ємів зберігання природного газу до 5 млрд куб м. Ми опрацьовуємо вісім критичних сценаріїв за найжорсткіших умов, із базовою умовою для всіх сценаріїв — припинення транзиту. Хочемо запевнити наших замовників, що наша система є гнучкою, ми можемо транспортувати і зберігати газ трейдерів в той період і тих об’ємах, які їм необхідні», — зазначив генеральний директора ОГТСУ Дмитро Липпа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *