ОГТСУ у 2024р щомісяця купуватиме газ для власних потреб через Prozorro та УЕБ

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) у березні розпочне закупівлі природного газу для власних потреб через тендери у системі Prozorro та аукціони на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ). Компанія планує щомісяця купувати природний газ. Про це повідомив комерційний директор ОГТСУ Вадим Рибачук під час зустрічі з українськими газовидобувниками та трейдерами, організованою Асоціацією газовидобувних компаній України (АГКУ).

«Ми хочемо розширити коло постачальників і залучити видобувників, трейдерів-резидентів та нерезидентів. Для зручності постачальників торги будуть проходити на двох площадках — Prozorro та товарній біржі. Ми врахували зауваження та побажання контрагентів до договору закупівлі газу, внесли зміни що роблять відповідальність дзеркальною, покращили умови розрахунків. Об’єми закупівель ще будуть корегуватись, але вони точно будуть більшими за минулий рік», — розповів Вадим Рибачук.

Рибачук зазначив, що у 2023р компанії вдалось змінити скептицизм ринку та довести свою надійність як контрагента. ОГТСУ в повному обсязі та вчасно оплатив обсяги газу, які придбані у 2023р, а також погасив історичну заборгованість перед ринком за небаланси.

Нагадаємо, ОГТСУ в травні 2023р розпочало купівлю газу для власних потреб на УЕБ. Впродовж 2023р ОГТСУ придбало 209,8 млн куб м природного газу на загальну суму 2,97 млрд грн (без ПДВ). Середньозважена ціна купівлі склала 16 981 грн/тис куб м (з ПДВ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *