ОГТСУ здав в експлуатацію перший пусковий комплекс на КС «Яготин»

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) здав в експлуатацію перший пусковий комплекс першої черги будівництва на компресорній станції (КС) «Яготин». Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ .

Державна інспекція архітектури та містобудування України видала відповідний сертифікат.

За словами ОГТСУ, попереду ще 4 черги будівництва. Для першого пускового комплексу було використано високоефективні газоперекачувальні агрегати з коефіцієнтом корисної дії не нижче 35%, газотурбінні двигуни, виробництва «Зоря»-«Машпроєкт» та компресор виробництва АТ «Сумське НВО Інжиніринг».

Нагадаємо, що КС «Яготин» є ключовою станцією для безпечного транспортування газу українського видобутку внутрішнім споживачам. Саме ця станція забезпечує газом Київ – промислові об’єкти та мешканців. Це стратегічний об’єкт, який, за словами ОГТСУ, буде працювати за будь-якого сценарію транзиту.

Як повідомляло ExPro, у 2021р завершилась реконструкція компресорної станції «Яготин», на яку було виділено 712 млн грн (без ПДВ). За словами ОГТСУ, після завершення реконструкції буде створено новий компресорний цех з чотирма ГПА із приводом від газотурбінних двигунів українського виробництва ДП «Зоря»-«Машпроект» потужністю 14-16 МВт кожний та необхідною інженерною інфраструктурою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *