Поставки російського газу до Угорщини зупинені через аварію на Болгаро-Сербському кордоні

Поставки природного газу до Угорщини з Росії в обхід української ГТС були припинені через технічну несправність у пункті перетину на кордоні Болгарії та Сербії. Відповідний лист учасникам ринку надіслав угорський оператор ГТС FGSZ Ltd.

«Відповідно до інформації, наданої сербським оператором ГТС GASTRANS d.o.o. Novi Sad у пункті перетину на кордоні Болгарії та Сербії існує технічна проблема, яка перешкоджає поставкам природного газу до сербсько-угорського кордону на невизначений період. Врахуйте це при плануванні поставок», – йдеться у листі.

Нагадаємо, «Газпром» з початку жовтня припинив поставки газу до Угорщини через Україну, незважаючи на викуплені потужності. Також з 1 жовтня вступив в силу новий контракт між Угорщиною та «Газпромом» на транспортування газу в обсязі 4,5 млрд куб м на рік, згідно з яким природний газ до Угорщини буде поставлятися через Турецький потік.

Згідно номінацій на сайті ТОВ «Оператор ГТС України», поставки російського газу до Угорщини через Україну не почалися. Весь газ який іде в сторону Угорщини – експорт, який здійснюють українські та європейські компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *