Президент підписав законопроект №3176, що дозволяє операторам ГТС, ПСГ та ГРМ купувати газ на біржі

З 01.07.2021р таку можливість отримають решта суб’єктів ринку природного газу державної та комунальної форми власності», – зазначили в ОГТСУ.

Президент України Володимир Зеленський 21 січня підписав закон №3176, яким вносяться зміни в ЗУ «Про публічні закупівлі», що дозволить ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ), АТ «Укртрансгаз» (УТГ) та операторам ГРМ купувати природний газ на біржі. Відповідна інформація опублікована на сайті Верховної Ради.

Як повідомляло ExPro, Верховна Рада України на пленарному засіданні 2 грудня прийняла у другому читанні та в цілому законопроект №3176. «За» відповідне рішення проголосували 300 народних депутатів, 18 – утримались, 29 – не голосували.

«З 01.07.2021р таку можливість отримають решта суб’єктів ринку природного газу державної та комунальної форми власності», – зазначили в ОГТСУ.

Законом визначено, що газова біржа, що забезпечує функціонування та керування торговою платформою відповідно до цього Закону, повинна забезпечити виконання вимог, що встановлені, у тому числі Кодексом ГТС, до торгових платформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *