Рішення щодо регулювання цін на газ прийнято в інтересах «Нафтогазу» – РГК

Також в РГК додають, що дії Уряду спрямовані на ліквідацію конкуренції, дискримінацію і знищення приватного бізнесу на національному газовому ринку.

Адміністративне обмеження ціни газу для населення з боку Уряду призведе до укріплення монополії НАК «Нафтогаз України», вважають у «Регіональній газовій компанії» (РГК). Також в РГК додають, що дії Уряду спрямовані на ліквідацію конкуренції, дискримінацію і знищення приватного бізнесу на національному газовому ринку.

«Прийняте Кабінетом міністрів рішення про адміністративне втручання в роботу ринку природного газу є руйнівним для його розвитку, про що зазначено в заяві Європейської Бізнес Асоціації. Ігноруються європейські механізми прозорого регулювання, які забезпечують рівність учасників ринку і зберігають конкуренцію», – повідомляє РГК.

За словами РГК, єдиним одержувачем вигоди від дій уряду є НАК «Нафтогаз України» – за рахунок збереження одноосібного доступу до природного газу українського видобутку. Тим самим ігноруються рекомендації Секретаріату Європейського Енергетичного співтовариства про те, що для розвитку ринку газу необхідно створити рівний і конкурентний доступ до цього ресурсу.

Довідка

«Регіональна газова компанія» – сервісна компанія, яка розробляє комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, що обслуговують понад 250 тис км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *