ОГТСУ здійснило закупівлю «Газове паливо (послуга балансування)» за процедурою відкриті торги та уклало договір про надання послуги балансування

Починаючи з 19 січня 2021 року ТОВ «Оператор ГТС України» здійснює визначення маржинальних цін продажу та маржинальних цін придбання для кожної газової доби в наступний спосіб.

ТОВ «Оператор ГТС України» інформує замовників послуг транспортування про наступне. Відповідно до положеннями статті 35 Закону «Про ринок природного газу», правила балансування повинні бути справедливими, недискримінаційними, прозорими та обумовленими об’єктивними чинниками. Такі правила мають створювати економічні стимули для балансування обсягів закачування і відбору природного газу самими замовниками.

Відповідно до положень глави 5 розділу XIV Кодексу ГТС оператор газотранспортної системи має право закуповувати послуги балансування, якщо короткострокові стандартизовані продукти не можуть задовольнити потреби у підтримці оптимальної роботи газотранспортної системи або за відсутності ліквідності торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами.

Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «Оператор ГТС України» здійснило закупівлю «Газове паливо (Послуга балансування)» за процедурою відкриті торги та за її результатами 19 січня 2021 року уклало договір про надання послуги балансування.

Відповідно до вищезазначеного та керуючись пунктом 11 глави 6 розділу XIV Кодексу ГТС, починаючи з 19 січня 2021 року ТОВ «Оператор ГТС України» здійснює визначення маржинальних цін продажу та маржинальних цін придбання для кожної газової доби в наступний спосіб:

– маржинальна ціна продажу визначається шляхом зменшення на величину коригування ціни продажу природного газу оператором газотранспортної системи, визначеної відповідно до умов договору про надання послуги балансування для відповідної газової доби;

– маржинальна ціна придбання визначається шляхом збільшення на величину коригування ціни придбання природного газу оператором газотранспортної системи, визначеної відповідно до умов договору про надання послуги балансування для відповідної газової доби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *