Україна відібрала з ПСГ найвищий обсяг газу за останні 8 років – 143 млн куб м за добу

АТ «Укртрансгаз» (УТГ), як оператор підземних сховищ газу (ПСГ) України протягом 19 січня відібрав зі сховищ 143 млн куб м природного газу, найвищий добовий обсяг відбору за останні 8 років.

АТ «Укртрансгаз» (УТГ), як оператор підземних сховищ газу (ПСГ) України протягом 19 січня відібрав зі сховищ 143 млн куб м природного газу, найвищий добовий обсяг відбору за останні 8 років. Про це повідомив директор «Укртрансгазу» Сергій Перелома.

У порівнянні з попередньою добою, обсяги відбору зросли на 5%. При порівнянні з аналогічною добою минулого року, обсяги відбору вище у 2,1 рази. Востаннє вище значення було зафіксоване у грудні 2012р, коли з ПСГ відібрали 155 млн куб м газу за добу.

«Наразі робота усіх українських ПСГ відбувається у штатному режимі, без збоїв чи затримок. Команда Оператора ПСГ забезпечує вчасний відбір усіх законтрактованих об’ємів газу – як для українських споживачів та замовників, так і для наших іноземних клієнтів», – зазначив Перелома.

Основна частина газу йде на задоволення потреб у споживанні українських споживачів у зв’язку з похолоданнями протягом останніх днів. Крім того, частина газу (за розрахунками ExPro, близько 10 млн куб м на добу) йде на експорт до Європи та Молдови.

Як раніше повідомляло УТГ, максимальна технічна можливість відбору складає близько 165 млн куб м на добу. При перевищенні замовлених потужностей, «Укртрансгазу» доведеться обмежувати обсяги відбору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *