ТКЕ можуть припинити повноцінне теплопостачання – «Укртеплокомуненерго»

Підприємства-теплокомуненерго, за нестачі природного газу від «Нафтогаз Трейдинг» за «фіксованими» цінами для потреб ТКЕ, будуть змушені перевести роботу обладнання котелень та мереж в режим «технологічної броні», щоб виключно зберегти внутрішньобудинкові системи в робочому стані, та припинити повноцінне теплопостачання.

Копія листа Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» до премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля є у розпорядженні редакції ExPro.

Як зазначають в «Укртеплокомуненерго», «Нафтогаз Трейдинг» відмовляється коригувати в ході опалювального сезону обсяги природного газу для ТКЕ, які були визначені в односторонньому порядку без консультацій та погодження з тепловиками.

За даними ТКЕ, збитки 15 підприємств ТКЕ у жовтні досягли 817 млн грн, а в грудні вже 5 компаній оголосили про збитки на загальну суму понад 72 млн грн. «Укртеплокомуненерго» звернулось до премʼєр-міністра Дениса Шмигаля з проханням провести термінове корегування обсягів природного газу для ТКЕ за «фіксованими» цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *