Транзит російського газу до Європи через українську ГТС знизився

12 травня (Рейтер) – Щоденні запити на постачання російського газу до Словаччини через Україну впали відповідно до зниження поставок через Україну, де один маршрут залишається зупиненим, показали дані оператора газопроводу в четвер.

За даними словацького оператора TSO Eustream, запити через прикордонний пункт Велке-Капушани в Словаччині становили близько 512 056 мегават-годин (МВтч) на день порівняно з 856 922 МВтч на день раніше у четвер.

Оператор української газотранспортної системи ДМСУ повідомив, що російська державна газова компанія «Газпром» зарезервувала 53,19 млн. кубометрів транзитних потужностей через точку входу в Суджу порівняно з 73,4 млн. кубометрів на добу в середу.

Висунення на перевалочному пункті «Збереження», де ДМСОУ у вівторок призупинило подачу газу, залишилися на нулі, свідчать дані ДМСОУ.

Потоки трубопроводом «Ямал-Європа» через Польщу до Німеччини останніми тижнями здебільшого працювали у зворотному напрямку із заходу на схід, а «Газпром» припинив постачання до Польщі у квітні.

Вихідні потоки в Польщу в точці обліку Мальнов на кордоні з Німеччиною в четвер вранці склали 9733381 кіловат-годину (кВтч/год), порівняно з приблизно 10400000 кВтг/год у попередній день, як показали дані оператора газопроводу Gascade.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *