ТСК щодо «Нафтогазу» митної та податкової служби провела установче засідання

Сьогодні відбулося установче засідання Тимчасової слідчої комісії (ТСК) ВРУ з питань розслідування фактів можливих корупційних дій посадових осіб Державної податкової служби України (ДПС), Державної митної служби України (ДМС), які могли призвести до зменшення надходжень до державного бюджету та можливих зловживань у сфері фінансово-господарської діяльності АТ «НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомив член комісії, народний депутат України Євген Петруняк.

Відповідно до порядку денного, вирішено питання про обрання секретаря Тимчасової слідчої комісії, затверджено план роботи ТСК за трьома напрямками: Державна податкова служба України, Державна митна служба України, НАК «Нафтогаз України», заслуханий Голова ТСК – Іван Крулько – про доручення Голові ТСК надсилати звернення та запити до органів державної влади та правоохоронних органів з питань, що стосуються предмета діяльності ТСК.

Нагадаємо, метою створення ТСК є розслідування фактів можливих корупційних дій, які призвели до недоотримання доходів Державного бюджету України. Йдеться насамперед про можливі прояви корупції в ДПС, ДМС, та Нафтогазу. Прийняття проекту Постанови дозволить провести розслідування фактів можливих корупційних дій, які призвели до недоотримання доходів Державного бюджету України, а у випадку підтвердження інформації – повернути недоотримані доходи та направити відповідні видатки на підтримку під час кризи соціально незахищених верств населення, підприємців, а також охорони здоров’я та освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *