У червні річні ціни на газ населенню пропонують 10 постачальників

До восьми компаній, що пропонували річні ціни на газ у травні, в червні додалося ще дві.

У червні 2022 року українці можуть обрати річну ціну на газ у 10 постачальників блакитного палива для побутових потреб.

Це випливає з даних, оприлюднених сервісом “Газотека”.

У червні сегмент річних пропозицій поповнився двома новими постачальниками: “Закарпаттяенергозбут” та MEGAWATT. Обидві компанії увійшли в п’ятірку найдешевших пропозицій цього місяця.

У травні ж, за даними “Газотеки”, річні ціни пропонували вісім постачальників газу. Таким чином, наступного місяця українці можуть обрати річну ціну на газ у одного з 10 постачальників. Що стосується сегменту місячних цін, в ньому кількість пропозицій значно скоротився порівняно з травнем.

П’ять компаній відмовилися від місячних цін, а саме: “Кременчукгаз-Трейдінг”, “Стрийнафтогаз”, “ТАС Енерджі”, “Юніверс газ”, “Гласкомерц”. Натомість, тут з’явився новий гравець – “Закарпаттяенергозбут” з ціною 12,98 грн за кубометр.

Нагадаємо, “Газотека” – сервіс порівняння цін на газ для побутових споживачів. Розробила ідею сервісу та допомагає втілювати проєкт — ГО “Діксі груп”.

Наразі сервіс дозволяє отримати у зручному вигляді актуальну інформацію щодо цінових пропозицій постачальників природного газу, доступних у конкретному регіоні. Також він дає можливість порівняти ціни та оцінити потенційну економію від зміни постачальника протягом року.

На сайті “Газотеки” є можливість ознайомитися з відгуками споживачів про роботу газопостачальних компаній. Як повідомлялося, з метою пом’якшення коливань на ринку газу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову, якою запроваджувались річні тарифи на газ з 1 травня 2021 року. У період дії річного контракту ціну можна буде змінювати лише у бік зменшення. Збільшувати ціну в порівнянні з тією, яка була встановлена станом на 25 квітня, неможливо. Разом із тим, постачальник зможе пропонувати будь-які інші продукти для споживачів. Окрім того, споживачі можуть змінювати постачальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *