УЕБ запускає платформу адміністратора передачі даних АПД UEEX

3 липня 2024 року Регулятор своїм рішенням від 3.07.2024 погодив ТОВ «Українська енергетична біржа» як адміністратора передачі даних . Українська енергетична біржа розпочинає надання нової послуги щодо збору, агрегації та надання НКРЕКП інформації про здійснені учасником ОЕР господарсько-торговельні операції, пов’язані з оптовими енергетичними продуктами. Платформа адміністратора передачі даних (АПД UEEX) забезпечить обмін інформацією між учасниками оптового енергетичного ринку та Регулятором REMIT. Про це повідомили в компанії.

«АПД UEEX надає зручний та надійний сервіс обміну даними, що підвищує прозорість та ефективність ринкових процесів. Платформа забезпечує доступність повного спектра послуг АПД щодо звітності інформації, як для клієнтів біржі, так і для інших учасників ринку електричної енергії та природного газу», – вказали в УЕБ.

Надання послуг здійснюється відповідно до Регламенту надання послуг адміністратора передачі даних Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська енергетична біржа». Учасники оптового енергетичного ринку (резиденти та нерезиденти) для отримання послуг ТОВ «УЕБ» у якості АПД, мають бути зареєстровані в реєстрі учасників оптового енергетичного ринку, який веде НКРЕКП, та мати ECRB-код.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *