«Укравтогаз» відновив роботу мережі метанових заправок (АГНКС) після чотиримісячного простою

«Укравтогаз» відновив роботу 32 станцій АГНКС після чотиримісячного простою
ДП «Укравтогаз» (входить до структури НАК «Нафтогаз України») з початку літа відновило роботу 32 АГНКС мережі метанових заправок. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Повідомляється, що зараз у більшості міст працює по одній станції, окрім Києва і Львова, де відкрилось по дві АГНКС. Варто зазначити, що дві АГНКС (у Гайсині й Чернігові) відновили роботу раніше – з 27 травня.

За словами директора компанії Олександра Ватажишина, вартість газу на станціях становить 43,2 грн/куб м. Повідомляється, що протягом найближчих двох місяців «Укравтогаз» відновить роботу ще восьми АГНКС.

Нагадаємо, з 1 лютого «Укравтогаз» зупинив роботу всіх АГНКС у зв’язку з високими цінами на природний газ. Наразі, за словами «Укравтогазу», закупівельна ціна газу стабілізувалося, що дозволило відкрити станції.

За інформацією ExPro, протягом 2021р підприємство придбало 30 млн куб м природного газу, на 26% менше, ніж у 2020р (40,7 млн куб м). Середньозважена ціна купівлі минулого року склала 11 838 грн/тис куб м (з ПДВ), у 2,7 рази вище, ніж у 2020р (4 338 грн/тис куб м).

Найбільшим постачальником газу для «Укравтогазу» за підсумками 2021р стало ТОВ «Енерджі Трейд Груп», яке поставило понад 10,5 млн куб м газу на загальну суму понад 140 млн грн (з ПДВ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *